Číměř čp. 12

Informace ohledně očkování proti nemoci Covid-19

Vážená paní starostko, vážený pane starosto,

jménem krizového štábu města Jindřichův Hradec Vás prosím o Vaši součinnost v souvislosti s šířením informací ohledně očkování proti nemoci Covid-19. V tuto chvíli pracuje krizový štáb Jindřichova Hradce spolu s jindřichohradeckou nemocnicí a Fakultou managementu VŠE na stavbě vysokoprůtokového vakcinačního centra. To se začalo stavět v aule Fakulty managementu. Počítáme se spuštěním centra na začátku února letošního roku. Vše ale bude záležet na dodávkách vakcín.

V první vlně se bude očkování týkat lidí starší 80 let. Pro hladký průběh vakcinace doporučujeme registrovaným seniorům, aby s sebou na očkování měli doprovod. Pokud je to možné, je dobré mít předem vyplněný informovaný souhlas, který je přílohou tohoto e-mailu, to celý proces očkování, co se týká administrace, urychlí. Pokud je to ve vašich možnostech, poskytněte prosím vytištěný informovaný souhlas svým občanům ve věku 80 +. Aktuální informace o průběhu očkování najdete na webu města nebo nemocnice. Zde https://www.jh.cz/cs/aktuality/na-fakulte-managementu-vse-se-zacalo-stavet-vakcinacni-centrum.html najdete souhrnný článek o všem, co se očkování v Jindřichově Hradci týká. Informace nabízíme k využití na vašem webu, sociálních sítích nebo ve zpravodaji.

Do té doby, než bude spuštěné vakcinační centrum na Fakultě managementu, se očkuje v jindřichohradecké nemocnici v přízemí pavilonu D v prostorách urologické ambulance. Prosíme registrované seniory, aby dodržovali objednané časy očkování a přicházeli maximálně 5 nebo 10 minut předem.

S pozdravem a poděkováním za spolupráci

Stálá pracovní skupina

Krizového štábu ORP Jindřichův Hradec

Informovaný souhlas, který si vytisknete a vezmete s sebou ke stažení zde: informovany_souhlas.pdf.

22. 1. 2021