Číměř čp. 12
+420 384 388 808

Sdělení OÚ v souvislosti s onemocněním COVID 19

Vážení spoluobčané,
v souvislosti s výskytem potvrzených případů infekčního onemocnění Covid 19 v naší obci a dalších nařízených karantén, si Vás dovolujeme požádat o dodržování doporučení ministerstva zdravotnictví a hygieniků. Žádáme Vás o dodržování preventivních opatření a hygienických pravidel. Dále Vás žádáme o omezení návštěv mezi jednotlivými domácnostmi, abychom zabránili komunitnímu přenosu. Pokud je to jen trochu možné, zůstaňte doma.
V této souvislosti Vám obecní úřad nabízí opět pomoc při zajištění nákupů a léků pro všechny, kteří mají nařízenou karanténu nebo pro seniory a další ohrožené skupiny. Pomůžeme Vám obstarat nákup potravin a drogerie, případně nákup léků. V této souvislosti můžete využít formu elektronického receptu, který nám přepošlete.
V případě potřeby se na nás můžete obrátit elektronicky na adresu:
starosta@obeccimer.cz nebo info@obeccimer.cz
nebo na tel. 384 388 808, případně na starostu obce tel. 725 876 791

Děkujeme Vám za Vaši zodpovědnost

16. 10. 2020